Organisatie - MSV & AV Flakkee

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Organisatie

Organisatie

Algemeen bestuur

Voorzitter Bert Zwanenburg bert@bmzwanenburg.nl
Secretaris Peter Schouten peter.schouten@frissegeesten.nl
Penningmeester Jaap Westhoeve info@westhoeve.nl
Bestuurslid voetbal Dominic van Doorn d.van.doorn@donamic.nl
Bestuurslid Jan Verhage  

Voetbalcommissie

Voorzitter Dominic van Doorn
Secretaris Christian Grootenboer
Beheerder kleine kas Patricia Paulissen
Hoofd (jeugd) Opleidingen Robert Paulissen | Kees Breen
Senioren Henk Stoutjesdijk
Jeugd Hennie Polder
Sponsoring Mark Janbroers

Jeugdbestuur

Voorzitter Hennie Polder
Secretaris Christian Grootenboer
Wedstrijdsecretaris Freek de Vreede

Voetbaltechnische zaken

Chamber Versluis
Coördinator onderbouw t/m JO12 Robert Paulissen
Coördinator bovenbouw vanaf JO13 Kees Breen

Organisatorische Commissie

Kantinebeheer Wanda van Oeveren    
Barcoördinatie Lenny van den Ouden   bardiensten@msvenavflakkee.nl
Kleding Commissie Miranda Horseling en Jolien den Engelsman   kleding@msvenavflakkee.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd Freek de Vreede 06-11001447 wedstrijdsecretaris_jeugd@msvenavflakkee.nl
Wedstrijdsecretaris senioren Gerard Tuns 06-52486012 wedstrijdsecretaris_senioren@msvenavflakkee.nl


Toernooicommissie

Cebes Horseling  Mariëlle van Ast toernooien@msvenavflakkee.nl


Activiteitencommissie:

Xander Gouswaart Cebes Horseling Jowien Westhoeve Wanda van Oeveren
Anke Horseling Miranda Horseling Melanie Grootenboer Danker Struijk
Susan van Doorn      


Ondersteunende functies

Ledenadministratie Gert Verhage
Vertrouwenspersoon Mariska Albrecht
Coördinator commissiekamer Joost Kik
Materiaalbeheer Leen van der Velde
Leeftijdscoördinatoren Dick de Leeuw
Consul Jeroen Kleingeld
Coördinatoren scheidsrechters jeugd en vrouwen Freek de Vreede
Coördinatoren scheidsrechters senioren Gerard Tuns
Vrienden van Flakkee Iman Gouswaart en Rien Spee


Hoofd accommodatie

Terrein chef Adrie Melaard
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!